Aš esu ir noriu, kad tu būtum

Sekdamas Justino pavyzdžiu ir aš noriu pasisakyt į tą temą. Sakydamas „tą temą“, turiu omeny savižudybių temą.

Ohhh boy, ir mano gyvenime buvo visokių juodų debesėlių, debesų ar visų audrų, bet, trust me, viskas praeina. Anksčiau ar vėliau, bet praeina. Man niekada nebuvo diagnozuota depresija ar kokia nors kita psichologinė liga, jaučiuosi sveikas, bet kaip, ko gero, ir daugelis žmonių, kartais jaučiuosi vienišas, kartais liūdnas, kartais lieku nesuprastas. ir tai nėra blogai tol, kol iš tų situacijų gali kažko išmokti (o išmokti visada yra ką). Pavyzdžiui, žiūrėdamas dabar į praeitį aš žinau, ką galbūt daryčiau kitaip, kas tuo metu buvo negerai. Kartais užtenka atrasti ir įvardinti priežastį bei pradėti su ja dirbti. taip pat puikiai žinau ir suprantu, kad kartais atrasti tą priežastį būna velniškai sunku. O tada jau galima ieškoti pagalbos – iš veiklos ar kitų žmonių.

Aš turiu draugų, kurie sirgo depresija, kurie mąstė apie savižudybę ir, ačiū dievui, viskas baigėsi laimingai, jie visi dar gyvi, sveiki ir vėl optimizmo pilni! (Žinoma, su natūraliai užplaukiančiom problemom ar liūdesiu, bet, kaip jau sakiau, tai visai normalu, toks tas gyvenimas). Tad, ką aš tiems draugams visada sakiau, sakau ir sakysiu – kalbamės. Susitinkam ir kalbamės, susirašom, pasiskambinam. Nebūkit vieni! Kartais problemos yra tokios rimtos, kai aš nesijaučiu kompetetingas padėti, o be psichologinių dalykų suvokimo norėdamas padėti dar galiu netyčia ir pakenkti. (Nes, manau, tai, kas padeda vieniem, kitiems gali ne tik, kad nepadėti, bet dar ir viską pabloginti). Todėl tam tikrais atvejais rekomenduoju kreiptis profesionalios psichologų pagalbos. mano draugų gyvenimų pavyzdžiai rodo, kad tai nėra nieko blogo, o ir tais visais atvejais mano draugams padėjo.

Anyway, apie šitą temą galėčiau daug rašyti ir kalbėti, bet apibendrinimas būtų toks – AŠ ESU ir noriu, kad TU BŪTUM. Todėl žinok, kad į mane gali kreiptis ir, kiek tik mano galimybės leis, aš mielai tau padėsiu!

Nes, kaip dainavo Birdy, „people help the people“ 🙂
#kamanė

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.